OPERÁTOR LINKY/SKLADU

Next-On Group a.s.- nabídka práce OPERÁTOR LINKY/SKLADUFirma:Next-On Group a.s.
Volné pracovní místo: Nový JičínMísto práce:Kopřivnice, ul. Štefánikova, Nový Jičín
Volné pracovní místo: OPERÁTOR LINKY/SKLADU - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: OPERÁTOR LINKY/SKLADU - Nový JičínPlat:22 000-25 000Kč
Kontaktní email na pozici: OPERÁTOR LINKY/SKLADUEmail:Info@next-on.cz
Kontaktní telefon na pozici: OPERÁTOR LINKY/SKLADUTelefon:725 825 033
Další údaje o pozici: OPERÁTOR LINKY/SKLADUDalší údaje:602 780 947

Popis pracovní pozice:
Česká společnost se sídlem v Kopřivnici, ul. Štefánikova přijme do svého rostoucího kolektivu nové
zaměstnance na pozici:
Nástupní mzda: 22 000 Kč plus 3 000 Kč prémie, a STRAVENKY
- jedná se o jednoduchou práci v menším kolektivu na dvě směny (ranní/odpolední - 7,5h)
- čisté a příjemné pracovní prostředí
- nástup možný IHNED, hlavní, trvalý pracovní poměr
- v případě zájmu lze dohodnout i brigádu
Požadujeme: SPOLEHLIVOST
Více informací na tel: 725 825 033

Nabízíme:
- Trvalý pracovní poměř
- Stravenky
- Prémie a mimořádné odměny
- Příjemný menší kolektiv
- Stabilní zaměstnání
- Snadná práce bez předchozí nutnosti praxe

Inzerent:
Ověřený uživatel Tomáš Brůžek | Nový Jičín , Hostašovice
Telefon: 602780947
Email: tomas.bruzek@next-on.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel