Seřizovači vstřikolisu, nástup ihned

Inzerát č: P5870 | Vloženo: 10.01.2020 | Poslední aktualizace: 22.01.2020 10:01:33
Cyprichová Lucie- nabídka práce Seřizovači vstřikolisu, nástup ihnedFirma:Cyprichová Lucie
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín, Zlín
Volné pracovní místo: Seřizovači vstřikolisu, nástup ihned - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Seřizovači vstřikolisu, nástup ihned - ZlínPlat:20.000-28.000,-
Kontaktní email na pozici: Seřizovači vstřikolisu, nástup ihnedEmail:cv@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Seřizovači vstřikolisu, nástup ihnedTelefon:739 377 039
Další údaje o pozici: Seřizovači vstřikolisu, nástup ihnedDalší údaje:thurnerova@123-prace.cz +420 720 022 037

Popis pracovní pozice:
•montáž a demontáž vstřikovacích forem
•seřizování vstřikovacích strojů zn. ARBURG a ENGEL
•zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílců
•analýza vad a jejich následné odstraňování
•dodržování pracovních postupů a instrukcí
•úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy ZP

Požadujeme:
•SOU/SŠ vzdělání technického směru
•2 a více let praxe v oboru
•znalost technologie vstřikování plastů
•práce ve 3- směnném provoze/SO+NE-volné/možnost
přesčasů
•zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu (výhodou)
•znalost práce na PC (výhodou)
•zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:
•zázemí stabilní mezinárodní společnosti
•odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na
dosavadní praxi, dle zkušeností
•možnost odborného vzdělávání a profesního růstu

•nástup možný ihned
•místo pracoviště Zlín

Firma se zabývá výrobou plastových komponentů v oblasti automotive.

Vaše životopisy prosím zasílejte na thurnerova@123-prace.cz/cv@123-prace.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel