Automechanik

Autorecar s.r.o.- nabídka práce AutomechanikFirma:Autorecar s.r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha 3, Praha
Volné pracovní místo: Automechanik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Automechanik - PrahaPlat:35000-45000
Kontaktní email na pozici: AutomechanikEmail:ruzickova@autorecar.cz
Kontaktní telefon na pozici: AutomechanikTelefon:+420777270120

Popis pracovní pozice:
Koho hledáme:
Hledáme do našeho týmu mechanika servisu, který se bude starat o vozidla zákazníku. Jedná se zejména o opravy
osobních vozidel, historických vozidel a jejich údržbu.
Náplň práce:
- Opravy a výměny jednotlivých dílů (motor, převodovka, brzdy, spojky, filtry, oleje, pneumatiky atp.)
- Stanovování diagnózy poruch - práce s diagnostickým zařízením
- Aktivní spolupráce se zbytkem týmu

Požadujeme:
- SŠ vzdělání v oboru automechanik
- Praxi v autoservisu
- Technické myšlení, zručnost a fyzickou zdatnost
- Pracovitost, samostatnost
- Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- Práci na HPP
- Nástupní plat 35 000 - 45 000,-
- 20 dnů dovolené
- Zaměstnanecké slevy na náhradní díly
- Termín nástupu ihned, případně dohodou
- Místo výkonu práce Praha 3, v blízkosti metra Želivského

Inzerent:
Ověřený uživatel Autorecar s..o. | Praha , Praha 3
Telefon: +420777270120
Email: ruzickova@autorecar.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel