SEŘIZOVAČ, Velká Bíteš

ITW PRONOVIA- nabídka práce SEŘIZOVAČ, Velká BítešFirma:ITW PRONOVIA
Volné pracovní místo: Kraj VysočinaMísto práce:Velká Bíteš, Kraj Vysočina
Volné pracovní místo: SEŘIZOVAČ, Velká Bíteš - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: SEŘIZOVAČ, Velká Bíteš - Kraj VysočinaPlat:podle zkušeností uchazeče
Kontaktní email na pozici: SEŘIZOVAČ, Velká BítešEmail:martina.misenska@itwcz.com
Kontaktní telefon na pozici: SEŘIZOVAČ, Velká BítešTelefon:+420 566 688 762
Další údaje o pozici: SEŘIZOVAČ, Velká BítešDalší údaje:www.itwpronovia.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme posilu do našeho týmu na oddělení Údržby.

Co budete dělat?
- seřizovat a opravovat montážní zařízení (přípravky), které využívají pneumatické, elektromechanické a
další prvky průmyslové automatizace,
- optimalizovat procesy plně automatizovaných montáží v nepřetržitém provozu,
- provádět údržbu vybraných zařízení včetně vyhledávání a odstraňování závad,
- ve spolupráci s oddělením kvality přijímat opatření ke snížení zmetkovitosti.

Požadujeme:
- chuť se učit,
- vzdělání v oboru mechanik elektrických - zařízení/elektromechanik/autoelektrikář,
- základní znalost práce na PC a zároveň manuální zručnost,
- spolehlivost, zodpovědnost a angažovanost.

Výhodou je praxe v oboru a zkušenosti s montážními přípravky (pneumatika, seřízení kamer, roboti, tlakovací
systémy), orientace v technické dokumentaci a výkresech a znalost technických norem.

Nabízíme:
- zázemí moderní a stále se rozšiřující nadnárodní společnosti,
- příjemné a čisté pracovní prostředí,
- uděláme si na Vás čas a dobře Vás zaučíme,
- 13. mzda vyplácena v prosinci,
- 14. mzda - letní bonus vyplácený v červenci,
- přesčasy? - vždy včas zaplaceny,
- skvělá kantýna a obědy za 28 Kč,
- příspěvek na dojíždění až do výše 2 080 Kč,
- firemní svozová autobusová doprava (směr Třebíč, Bystřice nad Perštejnem, Ivančice),
- rozvojová akademie pro pracovníky ve výrobě.

Inzerent:
Ověřený uživatel ITW PRONOVIA | Kraj Vysočina , Velká Bíteš
Telefon: + 420 566 688 762
Email: martina.misenska@itwcz.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel