Obsluha vstřikolisů , Olomouc

Inzerát č: P5615 | Vloženo: 01.10.2019 | Poslední aktualizace: 18.10.2019 11:39:49
Volné pracovní místo: Olomoucký krajMísto práce:Olomouc, Olomoucký kraj
Volné pracovní místo: Obsluha vstřikolisů , Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha vstřikolisů , Olomouc - Olomoucký krajPlat:123,-Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Obsluha vstřikolisů , OlomoucEmail:cvolomouc@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha vstřikolisů , OlomoucTelefon:+420 727 974 848

Popis pracovní pozice:
Jedná se o výrobu plastových částí do interiéru osobních vozů.
Moderní pracoviště s automatickými vstřikolisy.
Fyzicky nenáročná práce, vhodná i pro ženy.

Požadujeme:
Požadujeme:
- minimálně základní vzdělání
- manuální zručnost.

Nabízíme:
Nabízíme:
- 12 ti-hodinové směny / krátký / dlouhý týden
- práce na DPČ nebo HPP
- mzda od 123Kč/hod.
- možnost ubytování
- možnost vyplácení týdenních záloh
- os. ohodnocení/měsíční odměny
- docházkový bonus 2000,-Kč/měsíčně
- svoz do a z práce zdarma
- podpora koordinátorky

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na tel.: +420 727 974 848 nebo na e-mail: cvolomouc@123-prace.cz.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel