AUTOMECHANIK / OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ na HPP

Auto-diesel servis- nabídka práce AUTOMECHANIK / OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ na HPPFirma:Auto-diesel servis
Volné pracovní místo: KlatovyMísto práce:Horažďovice, Klatovy
Volné pracovní místo: AUTOMECHANIK / OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ na HPP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: AUTOMECHANIK / OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ na HPP - KlatovyPlat:25 000,-
Kontaktní email na pozici: AUTOMECHANIK / OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ na HPPEmail:michal.polena@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: AUTOMECHANIK / OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ na HPPTelefon:603148009

Popis pracovní pozice:
Auto - diesel servis Stanislav Polena hledá do své provozovny v Horažďovicích automechanika pro opravy osobních,
nákladních automobilů a zemědělské techniky. Nabízíme zaměstnanecký poměr na plný úvazek. Nástup možný
ihned!

Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik / opravář zemědělských strojů
- samostatnost, spolehlivost a zručnost
- řidičský průkaz skupiny B
- praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
- měsíční mzdu ve výši až 25.000,- Kč hrubého + výkonnostní prémie
- profesní a finanční růst dle dosahovaných výsledků
- zázemí zavedeného autoservisu s moderním vybavením a stabilní klientelou
- mladý pracovní kolektiv a přátelskou pracovní atmosféru
- dotované stravování v areálu zaměstnavatele a další zaměstnanecké benefity
- pevnou pracovní dobu bez nutných přesčasů

Inzerent:
Ověřený uživatel michal | Klatovy , Horažďovice
Telefon: 737427872
Email: michal.polena@seznam.cz