Operátor ve výrobě Havlíčkův Brod

JANABA SERVIS s.r.o.- nabídka práce Operátor ve výrobě Havlíčkův BrodFirma:JANABA SERVIS s.r.o.
Volné pracovní místo: Kraj VysočinaMísto práce:Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina
Volné pracovní místo: Operátor ve výrobě Havlíčkův Brod - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor ve výrobě Havlíčkův Brod - Kraj VysočinaPlat:100 Kč/hodinu v čistém
Kontaktní email na pozici: Operátor ve výrobě Havlíčkův BrodEmail:m.kadlecova@janaba.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor ve výrobě Havlíčkův BrodTelefon:702227566
Další údaje o pozici: Operátor ve výrobě Havlíčkův BrodDalší údaje:Monika Kadlecová

Popis pracovní pozice:
Práce u výrobní linky pro automobilový průmysl.

Požadujeme:
Spolehlivost a ochotu pracovat ve směnném provozu (třísměnný provoz).

Nabízíme:
Finanční ohodnocení 100 Kč/hodinu v čistém + stravenky. Dlouhodobou spolupráci a férové jednání.

Ověřený uživatel Monika Kadlecová | Kraj Vysočina , Havlíčkův Brod
Telefon: 702227566
Email: m.kadlecova@janaba.cz