Seřizovač vstřikolisů

Tepas, s.r.o.- nabídka práce Seřizovač vstřikolisůFirma:Tepas, s.r.o.
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Stará Paka, Jičín
Volné pracovní místo: Seřizovač vstřikolisů - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Seřizovač vstřikolisů - JičínPlat:nástupní mzda 18.000Kč
Kontaktní email na pozici: Seřizovač vstřikolisůEmail:j.zapadlo@tepas.cz
Kontaktní telefon na pozici: Seřizovač vstřikolisůTelefon:777790201
Další údaje o pozici: Seřizovač vstřikolisůDalší údaje:493798128

Popis pracovní pozice:
Seřízení a rozjezd výroby, výměna nástrojů, materiálů apod.
Ukážeme, zaučíme.

Požadujeme:
Technické myšlení, zručnost, chuť do práce.
Vše ukážeme, zaučíme!

Nabízíme:
Rodinnou atmosféru, nejnovější stroje a periferní zařízení. Firemní benefity, možnost dalšího přivýdělku.
Práce na dvě směny!

Inzerent:
Ověřený uživatel Jan Zapadlo | Jičín , Stará Paka
Telefon: 777790201
Email: j.zapadlo@tepas.cz