Práce z domova

Volné pracovní místo: Celá ČRMísto práce:Celá ČR
Volné pracovní místo: Práce z domova - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Práce z domova - Celá ČRPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Práce z domovaEmail:dana.mantel@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Práce z domovaTelefon:603576770
Další údaje o pozici: Práce z domovaDalší údaje:774416964

Popis pracovní pozice:
Nabízíme slušný přivýdělek pro zaměstnance, OSVČ, důchodce. Máte ambice, vůli, vytrvalost a disciplínu pak
je tu nový projekt v ČR, který vám umožní finanční nezávislost.  Není to žádná kosmetika, pojištění,
úvěry ani výživa !! Absolvuješ vstupní školení a pracuješ. Přidej se k nám, práce přes PC odkudkoliv i z
domova. Info na tel. 603576770 nebo 774416964.

Požadujeme:
Pracovitost, vůli, ambice.

Nabízíme:
Firemní kancelář ve vlastním pc. ON-line propojení s firmou na celém světe.
Podporu od vedení firmy a spolupracovníků.
Velmi zajímavé klubové výhody.

Inzerent:
Ověřený uživatel Dana Mantelová | Celá ČR , Horní Bezděkov
Telefon: 603576770
Email: dana.mantel@seznam.cz