KIA AUTOMECHANIK Ústí n. L.

Volné pracovní místo: Ústí nad LabemMísto práce:Podhoří 374/2a, Ústí nad Labem - Všebořice, Ústí nad Labem
Volné pracovní místo: KIA AUTOMECHANIK Ústí n. L. - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: KIA AUTOMECHANIK Ústí n. L. - Ústí nad LabemPlat:26 000 - 30 000
Kontaktní email na pozici: KIA AUTOMECHANIK Ústí n. L.Email:nabor@kia.cz
Kontaktní telefon na pozici: KIA AUTOMECHANIK Ústí n. L.Telefon:720341606
Další údaje o pozici: KIA AUTOMECHANIK Ústí n. L.Další údaje:KIA MOTORS CZECH

Popis pracovní pozice:
- Provádění mechanických oprav vozů
- Realizace záručních oprav
- Servisní prohlídky
- Spolupráce se servisním technikem

Požadujeme:
Hledáme...

- Kolegu s chutí pracovat a učit se, když je třeba
- Někoho, pro koho jsou automobily stejnou vášní jako pro nás, a pro koho je řešení
jejich technického stavu koníčkem
- Klidně mladého člověka těsně po vyučení
- Zkrátka automechanika. Motor každého servisu! A možná právě VÁS...

Nabízíme:
- Mzdu, která je smluvně garantovaná a přijde na účet vždy včas
- Lidský přístup a přátelský kolektiv
- Slušné jednání
- Prémie v době Vánoc a dovolených
- Jistotu stabilního a úspěšného zaměstnavatele
- Pravidelná školení - zvyšování kvalifikace

Inzerent:
Ověřený uživatel nabor.kia | Celá ČR , Praha 4 Michle
Telefon: 720341606
Email: nabor@kia.cz