MECHANIK, NÁVĚSY, PŘÍVĚSY A NÁKLAĎÁKY. ŽÁDNÉ NORMY! VESTEC

Firma- nabídka práce MECHANIK, NÁVĚSY, PŘÍVĚSY A NÁKLAĎÁKY. ŽÁDNÉ NORMY! VESTECFirma:Firma
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Vestec, Praha
Volné pracovní místo: MECHANIK, NÁVĚSY, PŘÍVĚSY A NÁKLAĎÁKY. ŽÁDNÉ NORMY! VESTEC - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: MECHANIK, NÁVĚSY, PŘÍVĚSY A NÁKLAĎÁKY. ŽÁDNÉ NORMY! VESTEC - PrahaPlat:40.000.- plus bonusy
Kontaktní email na pozici: MECHANIK, NÁVĚSY, PŘÍVĚSY A NÁKLAĎÁKY. ŽÁDNÉ NORMY! VESTECEmail:napiste@personalistovi.cz
Kontaktní telefon na pozici: MECHANIK, NÁVĚSY, PŘÍVĚSY A NÁKLAĎÁKY. ŽÁDNÉ NORMY! VESTECTelefon:603288878

Popis pracovní pozice:
Opravujeme náklaďáky a přípojnou techniku, takže mrazáky, plachty, cisterny a sila. Vrtáme se v tom od
podvozku, přes elektriku až po nástavbu. U aut opravujeme co zvládneme, od brzd, podvozků, AdBlue, nezávislá
topení, klimatizací, vzduchové soustavy, ABS - prostě běžné věci. Neděláme v normohodinách a máme volné
víkendy. Odpolední je maximálně do devíti. Na pásce máme po zapracování 40.000.- a k tomu prémie, stravenky a
penzijní připojištění.

Požadujeme:
Slušného kolegu do týmu, který se nebojí máknout.

Nabízíme:
Menší kolektiv
Zázemí
Kvalitní nářadí
Dobrou partu
Normálního šéfa, který dokáže férově ohodnotit dobrou práci.

Inzerent:
Ověřený uživatel Richard Ferfecki | Praha , Vestec
Telefon: +420603288878
Email: napiste@personalistovi.cz