Hledáme zkušeného automechanika

Inzerát č: P15171 | Vloženo: 09.07.2024 | Poslední aktualizace: 09.07.2024 09:39:40
Quick Stop Car s.r.o.- nabídka práce Hledáme zkušeného automechanikaFirma:Quick Stop Car s.r.o.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Hledáme zkušeného automechanika - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledáme zkušeného automechanika - OlomoucPlat:40 000 - 70 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Hledáme zkušeného automechanikaEmail:info@quickstopcar.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme zkušeného automechanikaTelefon:722200226

Popis pracovní pozice:
Staňte se součástí renomované sítě autoservisů Quick Stop Car, kde klademe důraz na profesionalitu a kvalitu
poskytovaných služeb. Hledáme zkušeného automechanika, který se připojí k našemu týmu a přispěje k naší
dlouhodobé vizi poskytování špičkového servisu našim zákazníkům.
Lokalita: Pozice je dostupná na pobočce Olomouc - Globus.
Jak se přihlásit: Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis a motivační dopis na
e-mailovou adresu: info@quickstopcar.cz.
Připojte se k týmu QSC a pomozte nám udržovat vozy našich zákazníků v perfektním stavu !
Quick stop car Autoservisy - Vaše cesta k profesionálnímu servisu a podnikatelské příležitosti !

Požadujeme:
Praxi v oboru automechanik
Schopnost samostatně pracovat a rozhodovat se
Flexibilitu a ochotu přizpůsobit se různým pracovním situacím
Spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání v zavedené společnosti
Motivující finanční ohodnocení
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
Přátelský a podporující kolektiv
Moderní pracovní prostředí s kvalitním technickým vybavením
Možnost budoucího růstu a získání vlastní franšízy Quick Stop Car

Inzerent:
Ověřený uživatel Quick Stop Car s.r.o. | Olomouc , Brno
Telefon: 722200226
Email: info@quickstopcar.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel