Servisní technik

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc
Volné pracovní místo: Servisní technik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Servisní technik - OlomoucPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Servisní technikEmail:job@ameba.eu

Popis pracovní pozice:
Společnost AUTO - Rolný v.o.s. působí na automobilovém trhu již více jak 30 let a je autorizovaným servisem
značek FIAT, Alfa Romeo a JEEP.
Nyní přijme pro svou pobočku v Olomouci SERVISNÍHO TECHNIKA.

Náplň práce:

• Příjem zakázek na servis, péče o klienty.

Požadujeme:
• Řidičské oprávnění skupiny B, komunikační schopnosti.
• Praxe výhodou, ale vhodné i pro absolventy technických oborů /zaškolíme/.

Nabízíme:
• Smlouvu na dobu neurčitou.
• Pravidelnou jednosměnnou pracovní dobu /PO-PA 08-17hod/
• Profesní růst.
• Odpovídající ohodnocení, plat podle výkonu servisu 35.000Kč-45.000Kč.
• Zaměstnanecké výhody.
• Firemní benefity: stravenky 150Kč a telefon s voláním bez limitu, firemní akce.

Těšíme se na Vaše CV!

Inzerent:
Ověřený uživatel |

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel