Automechanik 30 000 - 45 000 Kč

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc
Volné pracovní místo: Automechanik 30 000 - 45 000 Kč - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Automechanik 30 000 - 45 000 Kč - OlomoucPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Automechanik 30 000 - 45 000 KčEmail:job@ameba.eu

Popis pracovní pozice:
Společnost AUTO - Rolný v.o.s. působí na automobilovém trhu již více jak 30 let a je autorizovaným servisem
značek FIAT, Alfa Romeo a JEEP.
Nyní hledáme pro pobočku v Prostějově i v Olomouci Automechanika na plný úvazek.

Máš rád italské a americké vozy? Pak přijď pracovat jako automechanik do značkového servisu zn. FIAT, Alfa
Romeo a JEEP!

Požadujeme:
• Předpoklad pro přijetí je samozřejmě výuční list v oboru a jsou vítané pracovní zkušenosti.
• Školení ti poskytneme my v rámci pravidelných školení Importu.

Nabízíme:
• Mzda 30 až 45 tisíc Kč dle výkonu.
• Práci ve společnosti s více jak 30letou historií.
• Pravidelnou jednosměnnou pracovní dobu PO-PÁ 08:00-16:30hod.
• Profesní růst.
• Pracovní smlouva (na dobu neurčitou).
• Plat podle tvých schopností.
• Firemní benefity: stravenky 150 Kč a telefonní karta s voláním bez limitu, firemní akce.

Inzerent:
Ověřený uživatel ameba.eu | Celá ČR , Parha 10
Telefon: +420 702 02 02 58
Email: job@ameba.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel