Montážní dělník - LIBEREC

Inzerát č: P10818 | Vloženo: 15.09.2022 | Poslední aktualizace: 15.09.2022 12:30:52
DU-MI CZ s.r.o.- nabídka práce Montážní dělník - LIBERECFirma:DU-MI CZ s.r.o.
Volné pracovní místo: LiberecMísto práce:Liberec, Liberec
Volné pracovní místo: Montážní dělník - LIBEREC - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Montážní dělník - LIBEREC - LiberecPlat:od 130 Kč/hod. v čistém
Kontaktní email na pozici: Montážní dělník - LIBERECEmail:koordinator-lbc@du-mi.cz
Kontaktní telefon na pozici: Montážní dělník - LIBERECTelefon:+420 601 187 384

Popis pracovní pozice:
Montáž a kompletace loketních opěrek

Práce vhodná pro muže

Požadujeme:
Manuální zručnost
Spolehlivost

Vek max. 45 let

Nabízíme:
Práce na směny
Dobré mzdové podmínky
Bonusy
Možnost ubytování

Inzerent:
Ověřený uživatel Tkáčová Alexandra | Plzeň - město , Plzeň
Telefon: 725979947
Email: nabor@du-mi.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel