Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P9625

Referent/ka zakázek, Vysoké Mýto

Mikroelektronika spol. s r.o.- nabídka práce Referent/ka zakázek, Vysoké MýtoFirma:Mikroelektronika spol. s r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Referent/ka zakázek, Vysoké Mýto - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Referent/ka zakázek, Vysoké Mýto - Ústí nad OrlicíPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Referent/ka zakázek, Vysoké MýtoEmail:kariera@mikroelektronika.cz
Kontaktní telefon na pozici: Referent/ka zakázek, Vysoké MýtoTelefon:+420465467174

Popis pracovní pozice:
- každodenní komunikace s výrobou, případně dalšími odděleními
- komunikace se zákazníky ohledně objednávek a termínů dodávek - telefonicky, emailem
- evidence odeslaného a přijatého zboží, výpomoc s balením zboží
- vytváření plánů pro výrobu a expedici
- práce s informačním systémem K2

Požadujeme:
- zkušenost z výrobními procesy
- samostatnost a schopnost rozhodování
- praxe na podobné pozici
- příjemné vystupování, pečlivost
- časová flexibilita
- středoškolské vzdělání
- znalost ERP systému
- angličtina případně němčina - komunikativní

Nabízíme:
- zajímavou práci ve stabilní české firmě
- pružnou pracovní dobu s příležitostnou Home Office
- 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days
- dotované obědy ve firemní jídelně za 15 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % z hrubé mzdy
- firemní jazykové vzdělání
- možnost Multisport karty
- roční odměny a další benefity

Ověřený uživatel Pavlína Mattasová | Ústí nad Orlicí , Vysoké Mýto
Telefon: + 420 731 450 486
Email: p.mattasova@mikroelektronika.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel