Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P8993

Asistent/ka obchodu

METAL TRADE COMAX, a.s.- nabídka práce Asistent/ka obchoduFirma:METAL TRADE COMAX, a.s.
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Velvary, Mělník
Volné pracovní místo: Asistent/ka obchodu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistent/ka obchodu - MělníkPlat:32 000,-
Kontaktní email na pozici: Asistent/ka obchoduEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistent/ka obchoduTelefon:603358885
Další údaje o pozici: Asistent/ka obchoduDalší údaje:Petra Přibylová

Popis pracovní pozice:
Komunikace s obchodními zástupci a zákazníky
Zpracování nabídek a objednávek
Příprava kupních smluv a dalších podkladů
Fakturace

Požadujeme:
SŠ s maturitou
Znalost anglického jazyka slovem i písmem na velmi dobré úrovni
Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
Časová flexibilita
Práce s informačním systémem MS NAVISION výhodou

Nabízíme:
Práci v úspěšné české společnosti
Nástupní mzdu od 32 000 Kč
Náborový příspěvek
5 týdnů dovolené a 13. Plat
Roční příspěvek 6 000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Dotované závodní stravování
Výhodné telefonní tarify
Sportovní permanentku
Příspěvek na rekreaci dětí
Mobilní telefon

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Přibylová | Kladno , Velvary
Telefon: +420603358885
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel