Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P8930

Administrativní pracovník/ce v logistice Ostrava

UTP Czech- nabídka práce Administrativní pracovník/ce v logistice OstravaFirma:UTP Czech
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava - Kunčice, Ostrava
Volné pracovní místo: Administrativní pracovník/ce v logistice Ostrava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Administrativní pracovník/ce v logistice Ostrava - OstravaPlat:19000-26000
Kontaktní email na pozici: Administrativní pracovník/ce v logistice OstravaEmail:prace@utpczech.cz
Kontaktní telefon na pozici: Administrativní pracovník/ce v logistice OstravaTelefon:739769299
Další údaje o pozici: Administrativní pracovník/ce v logistice OstravaDalší údaje:Jiří Kolář

Popis pracovní pozice:
• Administrativní činnost spojená s logistikou
• Zpracování objednávek v programu Pohoda
• Tvorba dodacích listů
• Po zaučení plánování rozvozů objednávek
• Inventury skladu
• Řešení případných eshod a reklamací
• Tvorba reportů

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Zkušenost z obdobné pozice v administrativě/logistice
• Znalost práce na PC (Microsoft Excel, Outlook)
• Orientace na internetu
• Samostatnost, pečlivost, odolnost vůči stresu
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Polský jazyk výhodou (Není podmínkou)
• Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:
• Stabilní zaměstnání ve stabilní společnosti
• Motivující platové ohodnocení
• Výkonnostní a docházkový bonus
• Plně hrazené stravenky v hodnotě 123 Kč
• Mobilní telefon s tarifem i pro soukromé účely
• Jednosměnný provoz 7-16 hod

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiří Kolář | Ostrava , Ostrava - Kunčice
Telefon: 739769299
Email: prace@utpczech.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel