Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P8777

Asistent v kanceláři pro OZP/OZZ

SFG Finance, s.r.o.,- nabídka práce Asistent v kanceláři pro OZP/OZZFirma:SFG Finance, s.r.o.,
Volné pracovní místo: Praha 4Místo práce:Praha 4, Praha 4
Volné pracovní místo: Asistent v kanceláři pro OZP/OZZ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistent v kanceláři pro OZP/OZZ - Praha 4Plat:9 500,-
Kontaktní email na pozici: Asistent v kanceláři pro OZP/OZZEmail:kariera@sfg.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistent v kanceláři pro OZP/OZZTelefon:+420 778 534 637

Popis pracovní pozice:
Kancelářské práce, pochůzky, práce s PC, aktualizace kalendářů, databází klientů, vyřizování
telefonátů,obsluha klientů, příprava podkladů pro banky a pojišťovny. Pracovní doba: 9:00-17:30 - práce
rozdělena po dnech - jeden týden 2 dny/druhý 3 dny úvazek-20 hodin týdně - nebo dle domluvy kratší pracovní
doba. Mzda 9.500,-Kč

Požadujeme:
Příjemné vystupování; přátelskou povahu; týmového hráče i samostatnou osobu; znalost práce na PC - excell,
word - podmínkou, znalost vyhledávání na internetu, email; chuť učit se novým věcem; logické uvažování,
samostatnost, pečlivost a reprezentativní vzhled

Nabízíme:
Nabízíme: práci v příjemném mladém kolektivu, zázemí menší kanceláře v centru Prahy, různorodou práci
při které se člověk nenudí, zaškolení, PC,

Inzerent:
Ověřený uživatel Success IN Finance | Praha 1 , Praha 1
Telefon: 778534637
Email: backoffice@sfgh.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel