Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P8707

Telefonní operátor/ka pro stálé a nové klienty

Vitacall s.r.o.- nabídka práce Telefonní operátor/ka pro stálé a nové klientyFirma:Vitacall s.r.o.
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Riegrova 6, Olomouc
Volné pracovní místo: Telefonní operátor/ka pro stálé a nové klienty - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Telefonní operátor/ka pro stálé a nové klienty - OlomoucPlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: Telefonní operátor/ka pro stálé a nové klientyEmail:info@vitacall.cz
Kontaktní telefon na pozici: Telefonní operátor/ka pro stálé a nové klientyTelefon:739868519

Popis pracovní pozice:
- pracovní doba jen 7 hod./denně (po-pá)
- práce na DPP či HPP
- volání stálým klientům
- prodej kvalitních produktů (česká firma)
- stabilní práci i během lockdownu
- výdělek 20 000 - 30 000 Kč čistého měsíčně

Požadujeme:
- znalost práce na PC
- komunikativní osobnost s chutí být tím nejlepším
- férového a fajn člověka
- spolehlivost samozřejmostí

V případě zájmu zašli životopis na info@vitacall.cz nebo nás kontaktuj na tel. 739 868 519.

Inzerent:
Ověřený uživatel Vitacall s.r.o. | Olomouc , Olomouc
Telefon: 739868519
Email: info@vitacall.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel