Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P8704

Obchodní referent/referentka

Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Nová Paka, Jičín
Volné pracovní místo: Obchodní referent/referentka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodní referent/referentka - JičínPlat:25000-32000
Kontaktní email na pozici: Obchodní referent/referentkaEmail:skolab@skolab.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obchodní referent/referentkaTelefon:775948327

Popis pracovní pozice:
- práce se zákazníky po celé ČR - komunikace písemná, telefonická, osobní schůzky se školami a jejich
zřizovateli (naši zákazníci jsou školy a zřizovatelé škol)
- zpracování nabídek a rozpočtů
- vyhotovování podkladů pro smlouvy
- příjem objednávek od zákazníků z eshopu
- po dohodě a zaškolení možnost částečné práce na home office
- místo práce: Nová Paka - Legií 764/Harantova 264

Požadujeme:
- komunikativní schopnosti
- organizační schopnosti
- aktivní přístup k práci a chuť pracovat a učit se nové věci
- znalost word, excel
- znalost cizího jazyka vítána
- řidičský průkaz B
- psaní "všemi deseti" - vítáno
- vzdělání SŠ nebo VŠ - stavebního, technického směru nebo VŠ pedagogické se zaměřením na F-MA,
- vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
- možnost vzdělávání se v jazyku (firemní kurzy)
- plný nebo částečný úvazek
- mzda HM 25 - 32tis. měsíčně podle vámi nabídnutých schopností a znalostí
- příspěvek na penzijní/životní připojištění
- příspěvek na dopravu pro dojíždějící

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Krejčí | Jičín , Nová Paka
Telefon: 732836970
Email: skolab@skolab.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel