Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P8627

Administrativní pracovník, telefonista- Ústí nad Labem

A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.- nabídka práce Administrativní pracovník, telefonista- Ústí nad LabemFirma:A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad LabemMísto práce:Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
Volné pracovní místo: Administrativní pracovník, telefonista- Ústí nad Labem - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Administrativní pracovník, telefonista- Ústí nad Labem - Ústí nad LabemPlat:20 000,- Kč
Kontaktní email na pozici: Administrativní pracovník, telefonista- Ústí nad LabemEmail:nabor@agj-facility.cz
Kontaktní telefon na pozici: Administrativní pracovník, telefonista- Ústí nad LabemTelefon:733 151 666

Popis pracovní pozice:
Nabídka práce na volnou pozici pro A.G.J. - chráněná dílna s.r.o.. Hledáme pracovníka/pracovnici OZP s ID na
plný úvazek v Ústí nad Labem na osm hodin denně . Nabízíme motivující mzdové ohodnocení 20 000,-Kč s
nástupem ihned. Se smlouvou HPP-ID pro invalidní důchodce. Budete telefonicky komunikovat s klienty a domlouvat
schůzky pro naše obchodní zástupce.

Požadujeme:
Požadujeme - češtinu, jako rodný jazyk, schopnost plynule komunikovat, ovládat PC uživatelsky, výhodou bude
praxe na obdobné pozici,budeme se těšit na Váš životopis v českém jazyce. PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151
666, nebo EMAILEM nabor@agj-facility.cz, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Nabízíme:
Nabízíme: zajímavou fixní mzdu a bonusy dle Vašich výsledků, stabilní českou společnost, která ocení Váš
přínos, jistotu, že své peníze dostanete včas a vždy, máme dostatek projektů - budeme spolupracovat tedy
dlouhodobě, smlouvu na HPP - plný i zkrácený úvazek, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti zdarma,
relaxační místnost, kvalitní a efektivní zaškolení, po zaučení možnost práce z domova, možnost profesního
růstu, práce je vhodná i pro OZP.

Inzerent:
Ověřený uživatel Nábor | Celá ČR , Jihlava
Telefon: 733 151 666
Email: nabor@agj-facility.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel