Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P8621

Asistent/ka vedoucího výroby

METAL TRADE COMAX, a.s.- nabídka práce Asistent/ka vedoucího výrobyFirma:METAL TRADE COMAX, a.s.
Volné pracovní místo: Olomoucký krajMísto práce:Litovel, Olomoucký kraj
Volné pracovní místo: Asistent/ka vedoucího výroby - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistent/ka vedoucího výroby - Olomoucký krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Asistent/ka vedoucího výrobyEmail:pracelitovel@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistent/ka vedoucího výrobyTelefon:734172586
Další údaje o pozici: Asistent/ka vedoucího výrobyDalší údaje:Petra Přibylová

Popis pracovní pozice:
Plánování dopravy a její koordinace s výrobou
Komunikace se zákazníky, školiteli a uchazeči o zaměstnání
Příprava firemních dokumentů (textově i graficky)
Práce v MS Dynamics NAV (Navision)

Požadujeme:

Základní znalost anglického jazyka
Pečlivost, komunikativnost, schopnost učit se novému
Organizační schopnosti, technické myšlení
Základní znalost účetnictví - fakturace
Schopnost řešit samostatně svěřené úkoly
Znalost MS Office
ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme:
Perspektivní práci v úspěšné společnosti
Náborový příspěvek
5 týdnů dovolené, 13. plat
Mobilní telefon
Roční příspěvek 6 000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Výhodný telefonní tarif i pro Vaši rodinu
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Stravenkový paušál
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
Sportovní permanentku

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina SNOPKOVÁ | Kladno , Velvary
Telefon: +420739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel