Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P8241

VEDOUCÍ RECEPCE/ RECEPČNÍ

Plasma place s.r.o.- nabídka práce VEDOUCÍ RECEPCE/ RECEPČNÍFirma:Plasma place s.r.o.
Volné pracovní místo: Královéhradecký krajMísto práce:Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Volné pracovní místo: VEDOUCÍ RECEPCE/ RECEPČNÍ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: VEDOUCÍ RECEPCE/ RECEPČNÍ - Královéhradecký krajPlat:22000 - 30000
Kontaktní email na pozici: VEDOUCÍ RECEPCE/ RECEPČNÍEmail:vedouci.hradec@plasmaplace.cz
Kontaktní telefon na pozici: VEDOUCÍ RECEPCE/ RECEPČNÍTelefon:702224495

Popis pracovní pozice:
Doplňujeme náš tým v dárcovském centru krevní plazmy v Hradci Králové.

Pro začátek nabízíme pozici recepční, po zaučení a ověření Tvých schopností bychom Tě časem rádi
uvítali na pozici VEDOUCÍ RECEPCE.

Požadujeme:
Máš-li minimálně SŠ vzdělání (ideálně VŠ), příjemné vystupování při práci s lidmi a týmového ducha,
pak jsi ten pravý/á pro nás.

Dále požadujeme: schopnost vedení lidí, zodpovědnost, organizační schopnosti, práce na PC.

V případě zájmu zašli životopis na kontaktní email.

Nabízíme:
Nabízíme moderní prostředí, po zkušební době benefity a víc peněz, práci na neurčito a zázemí rychle se
rozvíjející společnosti.

Pracovat budeš ve 12-hodinových denních směnách (kratší a delší týden).

Ověřený uživatel Manažerka | Hradec Králové , Hradec Králové
Telefon: +420702224495
Email: ivvka@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel