Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P7957

Asistent/ka

Acam Solution s.r.o.- nabídka práce Asistent/kaFirma:Acam Solution s.r.o.
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Asistent/ka - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Asistent/ka - Brno - městoPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Asistent/kaEmail:vladimira.petru@acam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistent/kaTelefon:739390182
Další údaje o pozici: Asistent/kaDalší údaje:Vladimíra Petrů

Popis pracovní pozice:
Nabídka PART-TIME JOB v Brně - asistent/ka

Chceš být součástí týmu, který vyvíjí stroje pro Rolls-Royce, Porsche, Hyundai či Toyotu? Že nejsi
konstruktér/ka, programátor/ka ani toho to nevíš mnoho o robotech? Vůbec nevadí.
Hledáme týmového hráče, který nám ulehčí s rutinními činnostmi, abychom se mohli nerušeně věnovat vývoji
a inovacím.

• Podpora oddělení nákupu, skladu a vedení společnosti.
• Logistický a administrativní servis vedení společnosti.
• Obchůzky a drobné nákupy
• Základní úklid
V případě zájmu o karierní růst rádi podpoříme každého, kdo prokáže potenciál a vůli s námi růst. Vyjma
řízení auta všechno rádi naučíme a vysvětlíme.

Požadujeme:
Baví tě starat se o ostatní a usmívat se na návštěvy? Troufáš si sám/a řídit auto (řidičák podmínkou) v
brněnském provozu tak, abys dokázal/a zařídit pojížďky a přivézt vše ze seznamu? Dokážeš objednat pizzu
či přepravu zařízení? Jsou ti blízké vlastnosti jako pečlivost, vstřícnost, zodpovědnost a ochota?

Nabízíme:
Vždy se pokusíme vyjít vstříc zkouškám, oslavám narozenin babiček atp.,
ale min 40 - 80 hodin měsíčně bychom tě chtěli mít pro sebe. Pro některé činnosti bude třeba, abys byl/a
přítomna na pracovišti, ale pokud to nutné nebude, tak podporujeme občasné řešení úkolů z homeoffice.

Inzerent:
Ověřený uživatel Vladimíra Petrů | Brno - město , Brno
Telefon: 739390182
Email: vladimira.petru@acam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel