Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P7940

Provozní účetní

METAL TRADE COMAX, a.s.- nabídka práce Provozní účetníFirma:METAL TRADE COMAX, a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary, Kladno
Volné pracovní místo: Provozní účetní - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Provozní účetní - KladnoPlat:24 000,-
Kontaktní email na pozici: Provozní účetníEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Provozní účetníTelefon:603358885
Další údaje o pozici: Provozní účetníDalší údaje:Petra Přibylová

Popis pracovní pozice:
Náplň práce:
účetní operace na jednotlivých účtech dle podkladů výrobních středisek
shromažďování a kontrola náležitosti účetních dokladů
spolupráce s finančním a ekonomickým úsekem při zajištění agendy daní
provádění dokladové inventury a pořizování inventurních soupisů
zpracování účetních dokladů pro automatické zpracování dokladů ve společnosti

Požadujeme:
Požadujeme:
SŠ ekonomického směru - odborná praxe v oblasti účetnictví minimálně 2 roky
znalost práce MS Office (Excel, Word)
zkušenost s prací v prostředí MS Dynamics Navision výhodou
samostatnost, aktivní přístup, komunikativnost, schopnost učit se novým věcem
zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu

Nabízíme:
Nabízíme:
Perspektivní práci v moderních závodech naší velké úspěšné společnosti
Nástupní mzdu od 24 000 Kč
Náborový příspěvek
5 týdnů dovolené
13. plat, odměny
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč ročně
Výhodný telefonní tarif i pro Vaši rodinu
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
Stravenkový paušál, chutnou domácí kuchyni
Sportovní permanentku

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina SNOPKOVÁ | Kladno , Velvary
Telefon: +420739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel