Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P7867

Zpracovatel/ka nabídek

Inzerát č: P7867 | Vloženo: 26.05.2021 | Poslední aktualizace: 28.05.2021 10:07:01
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Nová Paka, Jičín
Volné pracovní místo: Zpracovatel/ka nabídek - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zpracovatel/ka nabídek - JičínPlat:22000-32000
Kontaktní email na pozici: Zpracovatel/ka nabídekEmail:skolab@skolab.cz

Popis pracovní pozice:
Komunikace se zákazníkem, zpracování rozpočtů, nabídek a jednoduchých půdorysů

Požadujeme:
SŠ nejlépe technického směru, znalost programu MS Office a programu CAD výhodou, popřípadě zaučíme

Nabízíme:
PP na dobu neurčitou, plný úvazek

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Krejčí | Jičín , Nová Paka
Telefon: 732836970
Email: skolab@skolab.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel