Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P7794

Referent majetkové správy

Inzerát č: P7794 | Vloženo: 18.05.2021 | Poslední aktualizace: 18.05.2021 13:35:27
Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje- nabídka práce Referent majetkové správyFirma:Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje
Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Hradec Králové, Hradec Králové
Volné pracovní místo: Referent majetkové správy - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Referent majetkové správy - Hradec KrálovéPlat:21 260 - 31 240
Kontaktní email na pozici: Referent majetkové správyEmail:michaela.hamanova@hkk.izscr.cz
Další údaje o pozici: Referent majetkové správyDalší údaje:plk. Mgr. Bohuslav Šlégr - vedoucí OPSM - 950 530 760

Popis pracovní pozice:
 organizuje a zabezpečuje oblast energetiky u HZS KHK
 kontroluje zabezpečení revizí energetických zařízení a technický stav zařízení z hlediska hospodárné
spotřeby,
 kontroluje správnost vyúčtování el. energie, vody, plynu a schvaluje správnost faktur za energie, sleduje
stav
čerpání a navrhuje rozpočtová. opatření za RP v této oblasti
 zajišťuje zpracování podkladů energetických. auditů, zajišťuje zpracování investičních záměrů v
oblasti vodohospodářských a energetických zařízení (energetické audity)
 zajišťuje přefakturaci plateb za energie na další subjekty

Požadujeme:
• min. vzdělání střední odborné s maturitou ve studijním programu ekonomického nebo technického směru,
výhodou vysokoškolské vzdělání
• výhodou zkušenosti v oblasti energetiky a vodohospodářství nebo stavebnictví
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• pečlivost, samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení
• ochota k odbornému vzdělávání
• schopnost týmové spolupráce
• řidičské oprávnění minimálně B

Nabízíme:
• platové zařazení: 10. platová třída
• osobní ohodnocení
• pružná pracovní doba
• nástup: ihned
• vhodné pro absolventy
• nabízené výhody: 5 týdnů dovolené, indispoziční volno 5 dnů, pružná pracovní doba, FKSP, osobní
ohodnocení, stravování

Ověřený uživatel Michaela | Královéhradecký kraj , Hradec Králové
Telefon: +420 950 530 233
Email: michaela.hamanova@hkk.izscr.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel