Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P7622

Administrative Sales Asistent s angličtinou

Inzerát č: P7622 | Vloženo: 23.04.2021 | Poslední aktualizace: 23.04.2021 11:43:34
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Uničov, Olomouc
Volné pracovní místo: Administrative Sales Asistent s angličtinou - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Administrative Sales Asistent s angličtinou - OlomoucPlat:20 000 Kč - 25 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Administrative Sales Asistent s angličtinouEmail:anetarychla@moravawood.eu
Kontaktní telefon na pozici: Administrative Sales Asistent s angličtinouTelefon:603282733

Popis pracovní pozice:
- Pracujeme s klienty z celého světa, Vaší denní prací bude zpracování přijatých objednávek od našich
klientů z celého světa, porozumění emailů v angličtině je tedy nutností. Angličtina je také jazyk, kterým
budete komunikovat s některými kolegy i na denní bázi.
- Budete první, kdo obdrží jakoukoliv novou objednávku, ať už emailem či prostřednictvím specifického
systému
daného klienta. Na Vás bude ji zkontrolovat, vykomunikovat případné nedostatky, zaregistrovat, potvrdit a předat
kolegům (počítačové znalosti, stejně jako komunikativnost a pro klientský přístup, jsou tak stejně
důležité).
- Naučíme Vás i práci s logistikou - zakládáme si na doručení objednávek klientům v zahraničí na čas a v
perfektním stavu, což občas vyžaduje práci pod větším tlakem, schopnost rychlého rozhodování a asertivní
komunikaci.
- Vaším nejčastějším spolupracovníkem bude Seniorní Obchodní Manager, ale také Generální nebo Výrobní
Ředitel, který se na Vás bude obracet s dalšími typy úkolů (kontrola faktur,

Nabízíme:
- měsíční mzdu 20.000 - 25.000 (podle Vašich zkušeností)
- čtvrtletní bonusy +15-20% Vašeho příjmu
- 25 dnů dovolené
- plně hrazené obědy
- firemní akce
- firemní tarif i pro soukromé účely
- pokud máte další talent, znalosti nebo zkušenosti, jsme otevřeni Vás podpořit v růstu v rámci společnosti.
Je tu spousta prostoru pro rozvoj a také další typy úkolů, se kterými můžete pomoci, pokud budete mít zájem.
Zašlete, prosím, Váš životopis (může být česky) a motivační dopis (v angličtině).

Inzerent:
Ověřený uživatel Aneta Rychlá | Olomouc , Uničov
Telefon: 603282733
Email: anetarychla@moravawood.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel