Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P7522

Fakturantka

Happy tools s.r.o.- nabídka práce FakturantkaFirma:Happy tools s.r.o.
Volné pracovní místo: PelhřimovMísto práce:Humpolec, Pelhřimov
Volné pracovní místo: Fakturantka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Fakturantka - PelhřimovPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: FakturantkaEmail:info@happytools.cz
Kontaktní telefon na pozici: FakturantkaTelefon:602256106

Popis pracovní pozice:
Rozšiřujeme náš kolektiv do našeho elektronického obchodu, hledáme zdravotně znevýhodněnou, nebo ZTP
kolegyni, kolegu . Náplň práce, vyřizování objednávek, komunikaci se zákazníky a objednávání zboží,
spojené s prací v účetním systému POHODA. Požadujeme pečlivost, spolehlivost a ochotu učit se. Pracovní smouva
6-8 hodin, podle dohody. Kontakt kdykoli od 9-17 na 602256106 nebo info@happytools.cz

Požadujeme:
Nutná znalost práce na PC

Inzerent:
Ověřený uživatel Marek | Pelhřimov , Humpolec
Telefon: 602256106
Email: marena70@centrum.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel