Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P7492

Referent/ka marketingu

Volné pracovní místo: ChrudimMísto práce:Lukavice, Vížky, Chrudim
Volné pracovní místo: Referent/ka marketingu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Referent/ka marketingu - ChrudimPlat:22000-25000 Kč
Kontaktní email na pozici: Referent/ka marketinguEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
SOKOL FALCO s.r.o.
Jsme česká rodinná firma s tradicí od roku 1993. Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Specializujeme se
především na 100% masové konzervy, mražené maso a náš sortiment doplňujeme i o sušené masové pochoutky. Z
důvodu rozšíření výroby a růstu firmy hledáme do našeho týmu dalšího nového kolegu.

Náplň práce

- Správa sociálních sítí

- Tvorba marketingových analýz

- Poptávka a realizace reklamních předmětů

- Účast na zajímavých marketingových projektech naší firmy

- Spolupráce s ostatními odděleními společnosti a jejich marketingová podpora

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou, VŠ výhodou

- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

- Komunikační dovednosti

- Samostatnost, zodpovědnost

- Znalost práce na PC nadstandardní uživatelská (MS Office, Internet)

- Zájem o práci

- Schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:
- Motivační finanční ohodnocení

- Mnoho zaměstnaneckých výhod (např. naturální odměny, slevy na naše výrobky, atd.)

- Příspěvek na stravné a dopravu

- Masáže zdarma

- Přátelský a mladý kolektiv

- Možnost dalšího rozvoje

- Zázemí stabilní, prosperující a rychle expandující firmy

- Odborné zaškolení

- Pitný režim vč. dobré kávy zdarma

- Nové moderní kanceláře

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel