Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P7260

Key account manager (retention) - Ostrava

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Key account manager (retention) - Ostrava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Key account manager (retention) - Ostrava - OstravaPlat:35000 - 60000 Kč
Kontaktní email na pozici: Key account manager (retention) - OstravaEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Jsi komunikativní typ? Máš rád výzvy? Nebojíš se makat? Jsi týmový hráč?
Pokud jsi alespoň na 3 odpovědi řekl ano, pak hledáme právě Tebe!
Kdo jsme? Tým profesionálů, ochotni poskytovat klientům prvotřídní služby v
oblasti obchodování na kapitálových trzích. Nejdůležitější však je, že tvoříme jeden
odhodlaný tým připraven vždy pomoci jak našim klientům, tak i sobě navzájem.

Náplň práce:

· vedení agendy a péče o stávající klienty společnosti (nejedná se o akvizici nových
klientů !!!)
· informování klientů o stavu jejich portfolia + sledování aktuálního vývoje na trhu
· vyhledávání nových obchodních příležitostí ve spolupráci s analytickým teamem
· marketingové kampaně cílené na klienta
· spoluúčast na budování a vedení teamu
· účast na obchodních jednáních

Požadujeme:
· SŠ vzdělání s maturitou
· zájem o trhy, odborná znalost trhů výhodou, vše důležité ovšem naučíme
· výborná čeština a mluvený projev, organizační schopnosti
· uživatelská znalost PC
· tah na branku a orientaci na cíl a kvalitu, soutěživost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:
· fixní plat 28-35000Kč + nadstandardní neomezené provize a bonusy
· práce ve výběrovém teamu, zkušení kolegové stále po ruce
· HPP
· získání znalostí z prostředí financí, obchodu a vývoje kapitálových trhů
· možnost stáží v rámci finanční skupiny na zahraničních pobočkách (Španělsko,
Vietnam, Kypr)
· kariérní postup, možnost budování vlastního teamu
· pravidelná školení, pomůžeme ti získat nejvyšší makléřskou licenci!
· 5 týdnů dovolené
· pevnou pracovní dobu
· vánoční večírek a jiné akce během roku
· občerstvení na pracovišti (proteinové tyčinky, káva, čaj...)
· multisport karta
· mobilní telefon
· možnost využití služeb barbera

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel