Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P7145

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - zdravotnický materiál, pro OSVČ

Volné pracovní místo: Celá ČRMísto práce:Celá ČR
Volné pracovní místo: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - zdravotnický materiál, pro OSVČ - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - zdravotnický materiál, pro OSVČ - Celá ČRPlat:30-120 tis.Kč
Kontaktní email na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - zdravotnický materiál, pro OSVČEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
- Prodej zdravotnického materiálu (roušky, respirátory, dezinfekce apod.) do zdravotnictví. Aktuálně je po daném
zboží mnohem větší poptávka než běžně = skvělá obchodní příležitost).
- Oblast působení - dle regionu (celá ČR). Provizní systém odměňování.
- Zaměstnanecké výhody, benefity
- Možnost kariérního růstu, vybudování dlouhodobého pasivního příjmu, různé finanční bonusy a hlavně -
nejste limitováni fixním platem, ani fixní pracovní dobou.

Informace o náboru
- Pro detailnější informace jsme vám k dispozici: pondělí až pátek, 9:00 - 17:00. Kvůli časté práci ve
skladišti zboží kde není dobrý signál, se může stát, že budeme nedostupní. Nicméně Vám zavoláme zpátky,
jakmile to bude možné - nejpozději následující pracovní den. Děkujeme za pochopení. Prosíme, volejte jen
vážní zájemci.

Požadujeme:
Osobnostní předpoklady a dovednosti:
- Příjemné a profesionální vystupování vůči klientům, spolehlivost, časová flexibilita.

Stručná charakteristika společnosti:
- Prodej a distribuce zdravotnického materiálu, maloobchod a velkoobchod.

Adresa společnosti:
ECO dental s.r.o.
Vojtěšská 211/6
110 00 Praha - Nové Město

Kontakt
Kontaktní osoba: Marcela Kubíčková
Tel.: +420734426656
E-mail: obchod@ecodental.cz

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel