Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P6817

Energetický konzultant

Patgroup s.r.o.- nabídka práce Energetický konzultantFirma:Patgroup s.r.o.
Volné pracovní místo: Moravskoslezský krajMísto práce:Ostrava, Moravskoslezský kraj
Volné pracovní místo: Energetický konzultant - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Energetický konzultant - Moravskoslezský krajPlat:Minimálně 20.000 maximum není
Kontaktní email na pozici: Energetický konzultantEmail:martinique8@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Energetický konzultantTelefon:735929781

Popis pracovní pozice:
Jsme externí firma,která pracuje pro jednoho z největších dodavatelů na trhu našim úkolem je starat se o
všechny zákazníků na trhu to znamená ,když zákazníka navštíví nějaká aukční společnost nebo nějaký
dodavatel a zákazník stim má potíže a chce přejít zpátky ke svému dodavateli poskytujeme mu plnou pomoc k
vyřešení tohohle problému pro poškozeného zákazníka se Stavame jeho konzultantem :)
Jezdíme po celém Moravskoslezském kraji a evidujeme tyto odběrné místa a následně řešíme

Požadujeme:
18+
Spolehlivost a Pečlivost a mít chuť učit se novým věcem

Nabízíme:
Nabízíme práci v mladém kolektivu kde bereme práci jako zábavu navzájem si pomáháme:)
Každodenní bonusy jsou na denní bázi a dává se to každému dle jeho odvedené práce
Každý měsíc se vyhlašuje top pracovník měsíce kde si odnese nějakou finanční odměnu
Po zauceni je možnost firemního auta i na soukromé účely + tankovaci karta
Kolik klientů zvládneš vyřídit tolik dostaneš zaplaceno takže je na každém z vás kolik peněz si odnese
Je zde možnost karierniho růstu -trenér,sub-manager,manager
Takže pokud neumíš moc komunikovat s lidma a dělat s papirama tak to nevadí rádi zaškolime ale musíš mít chuť
se učit novým věcem to je jediné

Inzerent:
Ověřený uživatel Martin Vykydal | Ostrava , Ostrava
Telefon: 704507675
Email: martinique8@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel