Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P6498

Asistentka v kanceláři na poloviční úvazek, pouze pro OZP

Success IN Finance s.r.o.- nabídka práce Asistentka v kanceláři na poloviční úvazek, pouze pro OZPFirma:Success IN Finance s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 1Místo práce:Praha 1, Praha 1
Volné pracovní místo: Asistentka v kanceláři na poloviční úvazek, pouze pro OZP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistentka v kanceláři na poloviční úvazek, pouze pro OZP - Praha 1Plat:9.500,- Kč/měsíčně
Kontaktní email na pozici: Asistentka v kanceláři na poloviční úvazek, pouze pro OZPEmail:backoffice@sfgh.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistentka v kanceláři na poloviční úvazek, pouze pro OZPTelefon:+420 778 534 637

Popis pracovní pozice:
kancelářská práce na PC, vyřizování pošty a telefonátů, zajišťování chodu kanceláře.
Uchazeč bude vstupovat do týmu OZP, kteří již v kanceláři pracují více než 2 roky.

Požadujeme:
příjemné vystupování, reprezentativní vzhled, znalost práce na PC - excel, word, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:
práci v mladém kolektivu v centru Prahy, různorodou práci, zaškolení, výuka Aj, multisport karty

Inzerent:
Ověřený uživatel Success IN Finance | Praha 1 , Praha 1
Telefon: 778534637
Email: backoffice@sfgh.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel