Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P6325

ASISTENTKA / ASISTENT provozu - back office

Inzerát č: P6325 | Vloženo: 10.06.2020 | Poslední aktualizace: 10.06.2020 13:50:36
EC Kutná Hora s.r.o.- nabídka práce ASISTENTKA / ASISTENT provozu - back officeFirma:EC Kutná Hora s.r.o.
Volné pracovní místo: Kutná HoraMísto práce:Kutná Hora, Kutná Hora
Volné pracovní místo: ASISTENTKA / ASISTENT provozu - back office - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ASISTENTKA / ASISTENT provozu - back office - Kutná HoraPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: ASISTENTKA / ASISTENT provozu - back officeEmail:info@eckh.cz
Kontaktní telefon na pozici: ASISTENTKA / ASISTENT provozu - back officeTelefon:+420 734 753 493
Další údaje o pozici: ASISTENTKA / ASISTENT provozu - back officeDalší údaje:Kateřina Kyselá

Popis pracovní pozice:
Společnost EC Kutná Hora s.r.o. hledá pro bioelektrárnu, vyrábějící ze slámy elektřinu a teplo, pracovníka
na
pozici ASISTENTKA / ASISTENT provozu - back office.

Co vás čeká
* zajímavá a rozmanitá práce - rozhodně se nebudete nudit
* administrativní podpora vedení společnosti, administrativní podpora oddělení logistiky, kanceláře a provozu
* zpracování faktur a smluv
* vytváření pravidelných reportů a přehledů
* organizace a vyřizování provozních úkolů
* úzká spolupráce s účetním oddělením
* komunikace s úřady
* zpracování pošty
* zajišťování kancelářských, provozních potřeb a občerstvení
* péče o návštěvy
* pomoc při organizaci firemních akcí
* jiné administrativní a ad-hoc úkoly

Požadujeme:
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
* SŠ s maturitou
* spolehlivost a samostatnost
* flexibilita a loajalita
* dobré organizační a komunikační schopnosti
* pečlivost a vstřícnost, příjemné vystupování
* chuť posouvat věci a sebe kupředu (možnost rozšiřování kompetencí a kariérního růstu)
* samozřejmostí je kladný vztah k Office 365
* podmínkou je řidičský průkaz sk. B

Výhodou bude, pokud budete mít
* praxi na podobné pozici

Výhodou bude, pokud budete umět
* Google G Suite

Nabízíme:
Co vám můžeme nabídnout
* pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
* nadstandardní mzdové ohodnocení
* 13. plat
* prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace
* 4 000 Kč na benefity z široké nabídky dle vlastní volby
* stravenky a pravidelné navyšování jejich hodnoty
* pravidelný nárůst mzdy dle pracovního výkonu
* služební notebook a telefon
* možnost dalšího vzdělávání (hrazené školení a kurzy), osobního rozvoje a kariérního růstu
* pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
* příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
* jistotu a stabilní zázemí
* zajímavé firemní akce

Možnost nástupu co nejdříve.

V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis na info@eckh.cz

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina Kyselá | Kutná Hora , Kutná Hora
Telefon: 734753493
Email: katerina.kysela@eckh.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel