Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P6228

Brigáda v administrativě - Podbořany

SCHLIKE-DOMI, spol. s r.o.- nabídka práce Brigáda v administrativě - PodbořanyFirma:SCHLIKE-DOMI, spol. s r.o.
Volné pracovní místo: LounyMísto práce:Podbořany, Louny
Volné pracovní místo: Brigáda v administrativě - Podbořany - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda v administrativě - Podbořany - LounyPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Brigáda v administrativě - PodbořanyEmail:m.cader@schlike.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigáda v administrativě - PodbořanyTelefon:+420 602 403 632

Popis pracovní pozice:
- přípravné administrativní práce v rámci zpracování projektu optické telekomunikační sítě
- zajišťování souhlasu vlastníků projektem dotčených nemovitostí
- zapracování do tabulkových databází, posílání reportů

Požadujeme:
- komunikativnost
- samostatnost
- základní znalost práce na PC (Word, Excel, e-mail,...)

Inzerent:
Ověřený uživatel Martin Dolák | Ústecký kraj , Most
Telefon: 602349120
Email: m.dolak@schlike.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel