Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P6072

Office Assistent - Brigáda

Inzerát č: P6072 | Vloženo: 09.03.2020 | Poslední aktualizace: 09.03.2020 16:02:52
Schlieger s.r.o.- nabídka práce Office Assistent - BrigádaFirma:Schlieger s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 6Místo práce:Praha - Břevnov, Praha 6
Volné pracovní místo: Office Assistent - Brigáda - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Office Assistent - Brigáda - Praha 6Plat:115 Kč/h - 130 Kč/h dle dohody
Kontaktní email na pozici: Office Assistent - BrigádaEmail:dominika.sedlakova@schlieger.cz
Kontaktní telefon na pozici: Office Assistent - BrigádaTelefon:724284799
Další údaje o pozici: Office Assistent - BrigádaDalší údaje:dominika.sedlakova@schlieger.cz

Popis pracovní pozice:
Co je náplní práce:
- Vyřizování žádostí o dotace a komunikace s úřady.
- Administrativa spojená s chodem kanceláře.
- Komunikace se stávající zákazníky.

Koho hledáme?
- Studujete vysokou školu a hledáte práci na částečný úvazek?
- Jste komunikativní a samostatná?
- Ovládáte práci na PC (MS Word, MS Excel)?

Kdo jsme:
Společnost SCHLIEGER, s.r.o. se specializuje výhradně na obnovitelné zdroje energie - tepelná čerpadla,
solární ohřev vody a fotovoltaické systémy. Pracovníci naší společnosti mají dlouholeté zkušenosti s
poradenstvím, návrhem a samotnou realizací těchto systému. Ty šetří peníze již tisícům zákazníků po
celé
ČR a dalším stovkám v dalších státech Evropy. Staň se členem našeho týmu i ty!

Pokud Vás nabídka brigády zaujala, tak mi prosím zašlete Váš životopis na email:
dominika.sedlakova@schlieger.cz.
Těším se naši budoucí spolupráci!

Požadujeme:
Požadavky na brigádníka:
- Zvládnete týdně v kanceláři odpracovat minimálně 20h / týdně.
- Dlouhodobá spolupráce min. 1 rok.
- Jste pečlivá, zodpovědná a zvládáte pracovat samostatně.
- Baví Vás administrativní práce a jste přátelské povahy.

Nabízíme:
Co můžeme nabídnout:
- Nástup ihned.
- Smlouva na DPP, dlouhodobou spolupráci.
- Nástupní plat 115,- Kč/h s možností navýšení dle šikovnosti.
- Možnost občasné práce z domova.
- Zázemí ve stabilní a prestižní společnosti.
- Nadstandardní pracovní zázemí.
- Práci v mladém a přátelském kolektivu.
- Získání cenných pracovních zkušeností pro budoucí zaměstnání.
- Nápoje a občerstvení na pracovišti.

Inzerent:
Ověřený uživatel Dominika Sedláková | Praha 6 , Praha
Telefon: 724284799
Email: dominika.sedlakova@schlieger.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel