Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P5945

Hledáme asistentku kanceláře

Volné pracovní místo: SvitavyMísto práce:Svitavy, Svitavy
Volné pracovní místo: Hledáme asistentku kanceláře - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Hledáme asistentku kanceláře - SvitavyPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Hledáme asistentku kancelářeEmail:mbydlova@mmreality.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledáme asistentku kancelářeTelefon:775927088

Popis pracovní pozice:
Hledáme duši naší kanceláře ve Svitavách. Co bude vaší náplní práce? Budete se starat o chod kanceláře,
budete oporou našim kolegům a v malíčku budete mít administrativu kanceláře. Čeká vás práce na počítači v
zázemí kanceláře přímo v centru Svitav. Napište nám a my se vám ozveme.

Požadujeme:
Požadujeme:
Spolehlivost, zodpovědnost
Dobré komunikační schopnosti
Praxe v administrativě výhodou
Ochota pracovat na ŽL výhodou
Orientace v počítačových programech jako je Excel, Power point a Word
Hledáme někoho ze Svitav a blízkého okolí

Nabízíme:
Nabízíme:
Fixní plat + odměny
Firemní školící systém zdarma
Zázemí dlouholeté společnosti
různorodou pracovní náplň
kancelář v centru Svitav

Ověřený uživatel Smartviz, s.r.o. | Svitavy , Ústí nad Orlicí
Telefon: 602 106 729
Email: svitavy@mmreality.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel