Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P5684

Asistent v kanceláři na poloviční úvazek - OZP/OZZ

Success IN Finance, s.r.o.- nabídka práce Asistent v kanceláři na poloviční úvazek - OZP/OZZFirma:Success IN Finance, s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 1Místo práce:Malá Štupartská 634/7, Praha 1, Praha 1
Volné pracovní místo: Asistent v kanceláři na poloviční úvazek - OZP/OZZ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistent v kanceláři na poloviční úvazek - OZP/OZZ - Praha 1Plat:9.500,-Kč/zkrác. úvazek
Kontaktní email na pozici: Asistent v kanceláři na poloviční úvazek - OZP/OZZEmail:romana.jarosova@bidli.cz
Další údaje o pozici: Asistent v kanceláři na poloviční úvazek - OZP/OZZDalší údaje:Pavlína Jelínková

Popis pracovní pozice:
Jednodušší kancelářské práce, administrativa, pochůzky, práce s PC, aktualizace kalendářů, databází
klientů a kontaktů, vyřizování telefonátů, obsluha klientů, drobný úklid, příprava podkladů pro banky a
pojišťovny. Práce s interními programy. Příprava podkladů pro účetní. Nákup a doplňování zásob
potřebných pro chod kanceláře. Uchazeč bude vstupovat do týmu OZP, kteří již v kanceláři pracují více než
1,5 roku.

Požadujeme:
příjemné vystupování; přátelskou povahu; týmového hráče i samostatnou osobu; znalost práce na PC - excell,
word- podmínkou, vyhledávání na internetu, email; chuť učit se novým věcem; logické uvažování, samostatnost

Nabízíme:
práci v příjemném mladém kolektivu, zázemí menší kanceláře v centru Prahy, různorodou práci při které se
člověk nenudí, zaškolení.

Inzerent:
Ověřený uživatel Pavlína Jelínková | Praha 1 , Praha
Telefon: +420 732 628 787
Email: pavlina.jelinkova@bidli.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel