Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P5601

Recepční - asistent/ka (5 hodin), od 10 000 Kč - jen OZP

HPF CleanCat s.r.o.- nabídka práce Recepční - asistent/ka (5 hodin), od 10 000 Kč - jen OZPFirma:HPF CleanCat s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Keramická 602/19, 711 00 Ostrava - Hrušov, Ostrava
Volné pracovní místo: Recepční - asistent/ka (5 hodin), od 10 000 Kč - jen OZP - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Recepční - asistent/ka (5 hodin), od 10 000 Kč - jen OZP - OstravaPlat:10 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Recepční - asistent/ka (5 hodin), od 10 000 Kč - jen OZPEmail:prace@cleancat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Recepční - asistent/ka (5 hodin), od 10 000 Kč - jen OZPTelefon:596223724
Další údaje o pozici: Recepční - asistent/ka (5 hodin), od 10 000 Kč - jen OZPDalší údaje:Marcela Ráková

Popis pracovní pozice:
Pro sídlo naší společnosti hledáme vhodného/ou kandidáta/tku na pozici Recepční - Asistent/ka.

Místo je vyhrazeno pouze pro zaměstnance/kyni pouze z řad OZP.

Práce na HPP na dobu neurčitou - úvazek 5 hodin denně.

Náplň práce:

- pracovní doba ranní směna 07.30 - 12.30 h., odpolední 12.00 - 17.00 h. (střídání směn po týdnu)
- přepojování telefonů
- uvádění návštěv
- skladová evidence ve firemním software (zaučení samozřejmostí)
- zapisování pošty
- plnění úkolů nadřízeného

Požadujeme:
- reprezentativní vystupování
- schopnost vhodně volit priority
- znalost práce na PC (zejména MS Excel na uživatelské úrovni)
- ochotu přiučit se něčemu novému

Nabízíme:
- nástupní mzda: od 10 000 Kč
- náborový příspěvek do výše 12 000 Kč
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- teambuildingy, firemní akce
- fajn kolektiv, v němž si kolegové navzájem pomáhají

Ověřený uživatel HPF CleanCat s.r.o. | Celá ČR , Ostrava, 711 00
Telefon: 596223724
Email: prace@cleancat.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel