Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P5551

Operátor call centra

Volné pracovní místo: ŠumperkMísto práce:Šumperk, Šumperk
Volné pracovní místo: Operátor call centra - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor call centra - ŠumperkPlat:18 000 - 28 000
Kontaktní email na pozici: Operátor call centraEmail:david.patera@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
Call centrum v centru Šumperka hledá nové kolegy.

- Telefonické oslovování nových i stávajících klientů
- Vedení administrativy spojené s hovory

Požadujeme:
- Příjemné vystupování, dobrá komunikace v českém jazyce
- Spolehlivost, pečlivost, a samostatnost
- Předchozí praxe z call centra výhodou (né podmínkou)

Nabízíme:
- Naprostou flexibilitu ve volbě pracovního úvazku
- Po zapracování možnost práce z domu
- Minimálně 100 Kč / hod + bonusovou složku beze stropu + soutěže o extra bonusy
- Zaškolovací bonus 2-4 tisíce (první měsíc)

Inzerent:
Ověřený uživatel David Patera | Šumperk , Šumperk
Telefon: 731141342
Email: david.patera@seznam.cz