Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P5379

Asistentka specialisty obchodu

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Asistentka specialisty obchodu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistentka specialisty obchodu - OstravaPlat:16000-24000
Kontaktní email na pozici: Asistentka specialisty obchoduEmail:job@lcnproject.cz

Popis pracovní pozice:
→Emailová komunikace s klienty
→Správa databáze
→Navolání schůzek ze segmetu b2b
→Zadávání a správa kalendářů
→Zpracovávání smluvní dokumentace
→Organizace času a plánování

Požadujeme:
→Zkušenosti z oddělení podpory jsou výhodou, ale jejich absence není překážkou
→Chuť spolupracovat napříč firmou a jednotlivými týmy
→100% pečlivost a zodpovědnost za svěřenou práci
→Zkušenosti s prací v interních systémech (CRM)

Nabízíme:
→Luxusní a fuknční CRM
→Za Vaši práci na Vás čeká zajímavá finanční odměna, bonusy závislé na efektivitě
→Všem našim zaměstnancům nabízíme širokou škálu firemních benefitů
→Motivační soutěže, bonusy, pitný režim, čerstvá káva, odpočinková místnost

Ověřený uživatel Lenka Novotná | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: 722 06 62 78
Email: info@lcnproject.cz