Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P5368

Administrativní a provozní pracovník

KYLIE SPORT A KYLIE ÚKLIDOVÝ SERVIS- nabídka práce Administrativní a provozní pracovníkFirma:KYLIE SPORT A KYLIE ÚKLIDOVÝ SERVIS
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice, Pardubice
Volné pracovní místo: Administrativní a provozní pracovník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Administrativní a provozní pracovník - PardubicePlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Administrativní a provozní pracovníkEmail:sport@kylie-pardubice.cz
Kontaktní telefon na pozici: Administrativní a provozní pracovníkTelefon:776 298 955
Další údaje o pozici: Administrativní a provozní pracovníkDalší údaje:sport@kylie-pardubice.cz

Popis pracovní pozice:
Menší firma se sídlem v Pardubicích se zaměřením na úklid, prodej sportovního zboží s eshopem hledá
usměvavou, proaktivní kolegyni, která má chuť se rozvíjet a doplnit náš tým. Práce je různorodá s
každodenním kontaktem s lidmi /osobní - telefonický/.
Rádi vše naučíme ,možnost na zaučení od srpna, na stálo od září 2019.

Splňujete-li všechny požadavky tohoto inzerátu /prosím pozorně pročtěte/, napište nám něco o sobě,
nabídněte vaše organizační schopnosti a kreativní nápady.

Požadujeme:
Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci. Pracovní doba od 7,30 - 16hodin, se
střídáním na odpolední směnu 10 - 18 hodin

řidičský průkaz sk. B /aktivní řidič/
znalost práce na PC /MS Office, popřípadě více/

čistý TR a vhodný zdravotní stav pro tuto práci

Nabízíme:
Nabízíme Ti pozici, kde budeš mít na starost zajištění chodu dispečinku úklidu, příjem zakázek, objednávky,
organizaci, prodej sport. oblečení, balení v eshopu a další různě manuální práce, zavážení služebním
autem po Pardubicích . Práce je velmi pestrá, v neformální a příjemném kolektivu. Možnost DPP nebo HPP se
základní mzdou od 15.000Kč.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Karásková | Pardubice , Pardubice
Telefon: 776298955
Email: sport@kylie-pardubice.cz