Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P5195

Asistentka generálního ředitele-Brno

PATRINIA- nabídka práce Asistentka generálního ředitele-BrnoFirma:PATRINIA
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Asistentka generálního ředitele-Brno - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistentka generálního ředitele-Brno - Brno - městoPlat:20000-25000
Kontaktní email na pozici: Asistentka generálního ředitele-BrnoEmail:sopkova@jeseniky-resort.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistentka generálního ředitele-BrnoTelefon:777742409
Další údaje o pozici: Asistentka generálního ředitele-BrnoDalší údaje:Mgr. A. Sopková

Popis pracovní pozice:
Společnost podnikající v oblasti developmentu, investic, realit a cestovním ruchu hledá do mladého kolektivu
brněnské firmy asistentku ředitele.

Požadujeme:
-středoškolské vzdělání
-předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou
-komunikativnost
-spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
-časovou flexibilitu
-pokročilá znalost Word, Excel, Outlook
-řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
-vynikající platové podmínky
-příjemné pracovní prostředí
-pracovní rozmanitost (výjezdy i mimo ČR)
-rozvoj a rozšíření dosavadních zkušeností
-místo výkonu práce: Brno

Inzerent:
Ověřený uživatel Alžbeta Sopková | Brno - město , Brno
Telefon: 777742409
Email: sopkova@jeseniky-resort.cz