Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P5181

Vedoucí skupiny

Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava
Volné pracovní místo: Vedoucí skupiny - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vedoucí skupiny - OstravaPlat:25 000,-
Kontaktní email na pozici: Vedoucí skupinyEmail:info@lcnproject.cz

Popis pracovní pozice:
→organizace a koordinace činností týmu asistentek pro obchodní oddělení
→přímé vedení týmu čtyř osob
→ovlivňování výkonnosti týmu a rozvoj jednotlivce i sebe sama v oblasti kvality i kvantity
→motivace týmu + odměňování
→ supervize v CRM

Požadujeme:
→min SŠ vzdělání
→podmínkou je zkušenost s vedením týmu
→zákaznická orientace
→velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, flexibilita, odolnost vůči stresu, →optimistický
životní postoj, samostatnost,
→schopnost ovlivňovat tým a jednotlivce
→přijmout vysoké pracovní nasazení v dynamickém prostředí

Nabízíme:
→kreativní práci, která vám umožní rozvinout manažerské dovednosti
→vedení mladého a přátelského kolektivu
→zajímavé finanční ohodnocení - fixní složku mzdy + variabilní část
→firemní benefity
→firemní tel. + tablet
→práci od 8.00 - 16.30, PO-PÁ

Ověřený uživatel Lenka Novotná | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: 722 06 62 78
Email: info@lcnproject.cz