Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P5165

Back Office/Recepční Family Kemp DOKSY

Family Kemp- nabídka práce Back Office/Recepční Family Kemp DOKSYFirma:Family Kemp
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Doksy, Mělník
Volné pracovní místo: Back Office/Recepční Family Kemp DOKSY - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Back Office/Recepční Family Kemp DOKSY - MělníkPlat:25-30 000
Kontaktní email na pozici: Back Office/Recepční Family Kemp DOKSYEmail:info@familykemp.cz
Kontaktní telefon na pozici: Back Office/Recepční Family Kemp DOKSYTelefon:602357076

Popis pracovní pozice:
Začla nám sezóna a s tím i příjemně spojené denní starosti. Family kemp je rekreační středisko s pohodou a
zábavou pro rodiny a rekreanty. Hledáme duši, která k nám zapadne do party pohodářů, zároveň se ale bude
držet náplně práce.

Hledáme člověka, co má rád komunikaci s lidmi i dětmi. Postará se o zázemí recepce, vyřizování rezervací,
běžný chod kempu, občasné prodeje v bistru či řízení zaměstanců. Vlastně hledáme takového supermana nebo
wonderwoman. Člověka co se ničeho nebojí a NE nebere jako odpověď :)

Co je náplní práce?

chod a provoz recepce
administrativní činnosti související s chodem kempu
řízení zaměstnanců, zajištění komunikace napříč zaměstanci
vyřizování korespondence, telefonátů, rezervací - téměř pořád
komunikace se zákazníky, organizace rezervací a chodu kempu
objednávání kancelářských potřeb, občerstvení apod.
další související činnosti dle aktuálních potřeb

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání s maturitou
zkušenost na podobné pozici, zkušenost s vedením týmu výhodou
znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint)
znalost systémů Previo, Storyous velkou VÝHODOU
loajalita, spolehlivost, zodpovědnost, kultivované vystupování
aktivní přístup ke svěřeným úkolům
němčina na komunikativní úrovni (angličtina výhodou)
všeobecný přehled a znalosti možností internetu (Googlu, Facebook, Instagram atd.)
nástup ihned

Nabízíme:
pestrou náplň práce
krásné pracovní prostředí (Kemp přímo u soukromé pláže Máchova jezera)
zaměstanecné benefity (možnost snídaně, obědy večeře formou symbolické částky, možnost ubytování a pod.)
odpovídající finanční ohodnocení zohledňující odvedenou práci a zkušenosti
zajímavou práci s dlouhodobou pracovní perspektivou
pracovní doba dle domluvy nejlépe každý den
možnost profesního růstu
plný celoroční úvazek

Inzerent:
Ověřený uživatel Hana Kaštilová | Mělník , Staré Splavy
Telefon: 602357076
Email: info@familykemp.cz