Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P4951

Asistentka vedení společnosti

Volné pracovní místo: DěčínMísto práce:Velký Šenov, Děčín
Volné pracovní místo: Asistentka vedení společnosti - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Asistentka vedení společnosti - DěčínPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Asistentka vedení společnostiEmail:sachovaj@tratec.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistentka vedení společnostiTelefon:+420 702 006 075

Popis pracovní pozice:
- Vedení administrativní agendy
- Příprava dokumentů a podkladů k jednání, tvorba prezentací, zpracování statistik, zápisy z porad
- Překlad z Aj a Nj
- Plánování a organizace firemních akcí
- Zajištění plynulého chodu kanceláře

Požadujeme:
- SŠ/VŠ s maturitou, ekonomický směr výhodou
- Vynikající znalost Aj a Nj
- Organizační a komunikační schopnosti
- Preciznost, systematický přístup

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Nabízíme:
- Příležitost pro absolventy SŠ i uchazeče s praxí
- Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
- Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
- Ubytování

Inzerent:
Ověřený uživatel Jana Šachová | Děčín , Velký Šenov
Telefon: 702006075
Email: sachovaj@tratec.cz