Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P4945

Administrativní pracovník call centra

Volné pracovní místo: ŠumperkMísto práce:Šumperk, Šumperk
Volné pracovní místo: Administrativní pracovník call centra - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Administrativní pracovník call centra - ŠumperkPlat:18 000 - 28 000
Kontaktní email na pozici: Administrativní pracovník call centraEmail:david.patera@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Administrativní pracovník call centraTelefon:731141342

Popis pracovní pozice:
Call centrum v centru Šumperka hledá nové kolegy.

- Telefonické oslovování nových i stávajících klientů
- Vedení administrativy spojené s hovory
- Vzdělávání v oblasti aktuální nabídky nabízených produktů

Požadujeme:
- Příjemné vystupování, dobrá komunikace v českém jazyce
- Spolehlivost, pečlivost, a samostatnost
- Předchozí praxe z call centra výhodou

Nabízíme:
- Naprostou flexibilitu ve volbě pracovního úvazku
- Odborné komunikační a produktové školení, průběžné vzdělávání
- Dobré platové ohodnocení s bonusovou složkou beze stropu
- Výborná dostupnost v centru Šumperka

Inzerent:
Ověřený uživatel David Patera | Šumperk , Šumperk
Telefon: 731141342
Email: david.patera@seznam.cz