Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Administrativa » Inzerát Id P4896

HLEDÁME ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI-KA Zlín-Štípa

WB Lacke CZ, s.r.o.- nabídka práce HLEDÁME ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI-KA Zlín-ŠtípaFirma:WB Lacke CZ, s.r.o.
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín - Štípa, Zlín
Volné pracovní místo: HLEDÁME ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI-KA Zlín-Štípa - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: HLEDÁME ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI-KA Zlín-Štípa - ZlínPlat:od 22.000 Kč
Kontaktní email na pozici: HLEDÁME ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI-KA Zlín-ŠtípaEmail:nabidkaprace@wblacke.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme administrativní pracovnici-ka do materiálové účtárny do velkoobchodu bary-laky, místo: Zlín -
Štípa. Nástup možný od 1.4.2019. Životopisy zasílejte na e-mail: nabidkaprace@wblacke.cz

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- znalost práce na PC
- znalost NJ popř. AJ (slovem i písmem)
- spolehlivost, komunikativnost, flexibilita
- snahu učit se novým věcem
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- stravenky
- příspěvek na jazykové kurzy
- flexibilní prac. doba
- možnost zkráceného úvazku
- víkendy a státní svátky zavřeno

Inzerent:
Ověřený uživatel WB Lacke CZ, s.r.o. | Zlín , Zlín - Štípa
Telefon: 773838048
Email: info@wblacke.cz